Mikroautobuso nuoma su vairuotoju | Vilneda
Pildyti užklausą

Mikroautobuso nuoma su vairuotoju

Nusprendėte pakeliauti? Pavargote nuolat vairuoti automobilį? Mikroautobuso nuoma su vairuotoju – puikus sprendimas!
Jeigu norite pakeliauti po tolimas Europos šalis ar po dar nepažintas Lietuvos vietas – mikroautobusas kaip tik Jums. Juo galima greitai pasiekti kelionės tikslą, nes mikroautobusas tam tikrais kelio ruožais gali važiuoti greičiau nei autobusas, jam taikomi mažesni greičio apribojimai. Be to, kelionė mikroautobusu, kuomet keliaujama didesnėmis žmonių grupėmis, kainuos kur kas pigiau negu autobusu ar vienu metu keliais skirtingais automobiliais. Dėl šių priežasčių nuomotis mikroautobusą su vairuotoju yra bene pats optimaliausias sprendimas.

 

Mikroautobusas ir jo vairuotojas

Paprastai norint vairuoti mikroautobusą, reikalinga tam tikra vairavimo teisių kategorija, todėl tai daryti gali ne visi. Jums dėl to rūpintis nereikės. Galėsite atsipalaiduoti ir mėgautis kelione, nes siūlome mikroautobuso vairuotojo paslaugą. Mūsų vairuotojai yra patyrę ir turi daugybės metų vairavimo stažą. Jie įpratę vairuoti sudėtingomis eismo sąlygomis, esant bet kokiam orui. Ar lyjant, ar sningant, net audros metu – visada saugiai pasieksite kelionės tikslą.

Modernių ir komfortabilių mikroautobusų nuoma su vairuotoju.
Mūsų autoparką sudaro tik pačios moderniausios transporto priemonės. Tai naujausi, komfortiško salono mikroautobusai. Visada siekiame užtikrinti platų transporto priemonių pasirinkimo asortimentą. Patogios sėdynės, patrauklus vidaus dizainas bei moderniausios technologijos, įrengtos salone, padės mėgautis, todėl keliauti bus gera ir malonu. Kelionės metu galima patogiai įsitaisyti bei atsipalaiduoti. Mūsų vairuotojai parodys, kaip galima išnaudoti visus šios transporto priemonės privalumus bei patogiai nuveš Jus į norimą vietą. Nuoma su patyrusiu vairuotoju yra tai itin geras sprendimas vertinantiems patogias keliones, pavargusiems nuo vairavimo ir keliavimo daiktais perkrautu automobiliu.

 

Patogumai keliaujant mūsų mikroautobusais:

  • WiFi interneto ryšys;
  • elektros lizdai telefonams pasikrauti;
  • oro kondicionierius;
  • mikrofonas;
  • navigacinė sistema;
  • DVD leistuvas su ekranu;
  • karštas vanduo kavai ar arbatai;
  • papildomos sėdimosios mikroautobuso vietos
  • kelionė su patyrusiu vairuotoju

 

Jūsų kelionė – mūsų rūpestis


Užsisakę mūsų paslaugas gausite visą reikalingą pagalbą sklandžiam Jūsų kelionės organizavimui. Pagal individualius poreikius padėsime išsirinkti labiausiai Jūsų kelionei tinkančią transporto priemonę bei sudaryti maršrutą, suteikdami informaciją apie galimas kuro išlaidas bei mokamus kelius. Mikroautobuso nuoma su vairuotoju – tai ne tik praktiškas, bet ir patogus pasirinkimas. Mums rūpi, kad Jūsų kelionės būtų malonios!